Gizli Kamera Modelleri Nelerdir

gizli kamera saat modelleri ile bundan sonra istediğiniz mekanda istadiğiniz zaman video kaydı yapabilirsiniz. saklı Kameranızı yanınızda taşıyabilirsiniz. zamanımız teknolojisiyle bundan sonra kol saatinin içine yerleştirilen gizli kamera saat cihazı ile gece görüşlü devinim sensörlü hatta full hd video çekme imkanına sahipsiniz.
saklı kamera saat modelleri yabancı ürünler olup özel kutusunda ülkemize gelmektedir. Bazı modelleri kendinden hafızlı bulunduğu benzeri bazı modeller ise bellek kartı desteklemektedir. Tabiki hafıza kartlı modeller çok daha başarılı modellerdir. genelde 32 gb sd kart destekleyen bu modeller ile aşırı daha uzun süre video çekimi yapabilirsiniz.
gizli kamera saat modelleri ile sırf video çekimi değil aynı zamanda resim çekebilir yalnızca ses kaydı da yapabilirsiniz.
saklı kamera saat modellerinin genel niteliklerini şu biçimde sıralayabiliriz :
1080 full hd kamera
Fotoğraf makinası
Ses kayıt cihazı
Web kamerası
Flash hafıza
Artırılabilir bellek
bağımsız batarya yardımı ile uzun süre kayıt
çıkartılabilir bellek kartı
32 gb\`a kadar destekler
4 saat kesintisiz video çekimi
oldukça çok model gizli kamera saat modelinin niteliklerini bu biçimde sıralamamız olası.
saklı Kamera Gözlük

Yeni moda olan gözlük kamera popüleritesi yükselmesinedeniyle geliştirilerek gece görüşlü full HD benzeri özellikler eklenmiştir. Hatta camları değiştirilerek numaralı cam takılır hale gelmiştir.
özellikle yaz aylarının gelmesiyle güneş gözlüğü saklı kamera modelleri daha çok fazla tercih edilir bir hale gelmiştir. saklı kamera gözlük ile hem full hd çekim yapabilir hem de ses kaydı yapabilirsiniz. Sesli full hd görüntü çekmesi nedeniyle çok fazla tercih edilen saklı kamera gözlük modellerine her geçen gün yenileri eklenmektedir.
Yeni model saklı kamera gözlük modellerinde artık fer ayarı bulunmakta. çok gün ışığı olan ortamlarda örneğin plaj çeşidi yerlerde kamera ışığı kendsi ayarlayarak netliği korumaktadır.
umumi şekilde saklı kamera gözlük modellerinin özellikleri şu şekilde sıralanabilir :
• Gözlük video kamera hd
• Fotoğraf makinesi
• Gözlük camı değiştirilebilir
• 720\\480 720/1280 HD çözünürlük
• Video formatı AVi
• 32 Gb\`a kadar tf kart destekler
• Lens kamera ortada
• Tek tuş çalıştırma
• Program gerektirmez pcde tak çalıştır
• Video ve fotoğrafların altında
• Saat ve tarih günceldir
saklı kamera gözlük modellerinin bir çoğunda hafızanın sd kartı ile genişletilmesi itibarıyla günlerce cazibe yapabilmektesiniz. isterseniz video değilde yalnızca fotoğrafçekimi de yapabilmektesiniz.
Bu muhteşem özelliklerle gizli kamera gözlük modelleri gizli kamera sektöründe yeni bir çığır açmaktadır.
gizli kamera çeşitleri

saklı kamera memleketimizde bundan sonra birçok eşyanın arasında bulunmakta. lakin en fazla uygulanan gizli kamera çeşiterini sıralamak gerekirse
• saklı kamera saat
• gizli kamera kalem
• gizli kamera masa saati
• Duvar saati saklı kamera
• Mini saklı kamera
• Wifi gizli kamera
• ıP gizli kamera
Modellerini sayabiliriz.
Esasında saklı kamera çeşitleri bundan böyle insana özel üretimler yapıldığı için kısıtlanamaz şekildedir. halk arasında azami adlandırılan ve kullananları sıralamış olduk.
saklı kamera çeşitleri ihtiyaca göre sıralanmaktadır aslında ihtiyacınıza göre modeli belirlemeniz azami seçim olacaktır. örnek olarak bebek bakıcınızı izlemek için almanız gereken gizli kamera modeli özellikle wifi özelliğine sahip olmalıdır. Bulunduğunuz her yerden evinizi bakıcınızı takip etme imkanı sağlıyor size. yine tıpkı örnekten yola çıkarsak bebek bakıcınızı takip için alacağınız gizli kamera da gece görüşü olmasına gerek bulunmaz.
Yukarıda gizli kamera çeşitlerini seçerken kısaca nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklamaya çalıştık bu açıklama hem tam şekilde işinizi görecek saklı kamerayı almanız hem de fazla nakit ödemenizi önlemek içindi.
Gece görüşlü full hd çekim oluşturan bir saklı kamera ile sırf full hd cazibe oluşturan fakat gece görüşü olmayan kamera arasında fiyat farkı daima olacaktır. Bu nedenle gizli kameranızı hangi amaçla kullanacağınızı net şekilde tespit etmeniz gerekir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s