Gizli Kamera Fiyatları

Gizli Kamera Fiyatları

 

Gizli kamera fiyatları ülkemizde çok farklılık göstermektedir. İnternete girdiğinizde aynı ürünü çok farklı fiyatlarla bulabilirsiniz.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta gizli kamera nın ithal olup olmadığı ve resmi ithalat olmasıdır. Nedenine gelince en önemlisi garanti eğer gizli kamera resmi ithalat ise ve faturalı ise garantili olabilir. Garanti ço önemli değil bana ucuz olsun derseniz ikinci önemli noktaya geliyoruz bu da video yada resim çekim kalitesi gizli kamera eğer resmi ithalat değilse muhtemelen kalitesi de düşüktür. Dolayısıyla kamera çözünürlüğü istediğiniz gibi olmayacaktır ki buda gizli kamera kullanımını olumsuz etkileyecektir.

Gizli kamera fiyatları nasıl derseniz birkaç örnek verebiliriz.

Örneğin masa saati gizli kamera fiyatları genellikle en düşük 200 TL civarındadır. Bunun altında olan modeller yukarıda anlattığımız tarzda olmak zorunda çünkü maliyetini ancak 200 TL gibi bir rakam kurtarmaktadır. Tabi ki bu verdiğimiz örnek minimum rakamdır. Tercih edeceğiniz gizli kamera modeline ve özelliklerine göre fiyatta artacaktır. Mesela wifi özellikli bir masa saati gizli kamera tercih ederseniz tabi ki rakamı da 200 TL üzerinde olacaktır.

Genel olarak gizli kamera fiyatları 200 TL ile 900 TL arasında değişmektedir. Ancak artık özel gizli kameralar üretilmeye başlandığı için fiyat konusunda da isteklerinize göre konfigüre edilebilmektedir. İstediğiniz özelliklere göre gizli kamera fiyatı da şekillenmektedir.

Artık istediğiniz eşyanın içerisine gizli kamera yerleştirilmesini isteyebilirsiniz. Örneğin tablo içerisine yerleştirilen gizli kamera ile kimsede olmayan bir gizli kameraya sahip olabilirsiniz. Üstelik her yerde olan gizli kamera modellerinden daha düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz.

İnternette artık bir çok sitede gizli kamera satılmaktadır. Dolayısıyla gizli kamera fiyatları da ucuzlamaya başlamıştır. Kaliteli ve kullanım süresi açısından yukarıda belirttiğimiz hususlara dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s