Mini gizli Kamera

Mini Gizli Kamera

Mini Gizli Kamera

gizli kamera boyutları her geçen gün biraz daha küçülmektedir. şimdilerde bir düğme boyutuna kadar küçültülmüş olan saklı kamera mini kamera olarak piyasada son kullanıcıya satılmaktadır.
Mini saklı kamera özellikleri tıpkı normal anahtarlık yahut masa saati saklı kamera gibidir. Mini olması görüntü kalitesinde herhangi bir bozulma yapmamaktadır. Hatta HD 1080P olarak görüntü çekebilen mini kamera modeli dahi bulunur.
Mini saklı kamera modelleri umumi özellikleri şu biçimde sıralanabilir
Video: AVı format
Fotoğraf: JPEG format
Dahili hafızası: bulunmaz (32 gb hafıza kartı destekler)

umumi olarak mini saklı kamera modelleri bellek kartı ile çalışmaktadır. Bu durumun amacı bellek dolu sorununu ortadan kaldırmaktır. Mini gizli kameranız da hafıza kartını değiştirerek çekimlerinize devam edebilmektir. çoğunlukla 32 gb hafıza kartı destekleyen mini saklı kameralar he HD kalitesinde video çekimi yapabilir hem de ses kaydı yapabilirler. Videolarınızı sesli çekme olanağı da sağlayan mini gizli kameralar aynı sürede resimda çekebilme imkanı sunmaktadır.
Mini gizli kamera fiyatları genellikle 100 tl civarında olmaktadır. çok fazla daha hesaplı fiyatlara satılan mini saklı kamera modellerine itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz. yabancı faturalı ve garantili ürünler ile sıkıntı yaşamadan uzun yıllar mini saklı kameranızı rahatlıkla kullanabileceğinizi unutmayınız.
Mini gizli kamera modelleri çoğunlukla gece görüşlü olmakta bu durumda istediğiniz yerde dilediğiniz sürede video ve fotoğraf çekimi yapmanıza imkan sağlıyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s