gizli kamera fiyatları

Gizli Kamera Fiyatları

saklı Kamera fiyatları yurdumuzda çok fazla değişiklik göstermektedir. saklı kamera fiyatları bir aşırı nedenden dolayı uygun ve ya yüksek fiyatlı olarak ifade edilebilmektedir. Bunlardan en önemlisi yasal yollarla ithal edilmiş gizli kamera modelleri ve yasal olmayan yollarla ülkemize girmiş olan saklı kameralardır.
Her süre ki gibi biz bloğumuzda yasal yollarla vergisi ödenmiş ve büyük adı adresi telefonu belirgin olan kuruluşlar vasıtası ile ithal edilen saklı kamera almanızı tavsiye ederiz. Bunun en büyük nedeni kanuni yollarla ithal edilen bir saklı kamera faturalıdır. Faturalı olması demek size ithal eden firma vasıtası ile en az iki yıl garanti verilmesi manasına gelir.
Garantisi olmayan fakat ucuz olan gizli kamera büyük bir olasılıkla kısa zamanda arızalanacaktır ve vermiş olduğunuz para boşa gidecektir. Tabi ki elinize ulaştığında hiç çalışmama bunun gibi bir durum da söz konusudur. Kaçak yollarla ülkemize getirilen saklı kamera modelleri haricinde çin malı olarak adlandırdığımız kalitesiz ürünlerde bulunmakta. Bu ürünlerin genellikle kamera kısımları mercekleri aşırı kalitesiz olduğu için cep telefonu kalitesinde dahi video çekemezsiniz.
yasal yollarla ithal edilmiş ve garantili bir saklı kamera minimum 100 TL fiyatlarla satılmaktadır. Tabi ki bu saklı kamera özelliklerine göre değişmektedir. örneğin HD kalitesinde video çeken bir kamera yada hareket sensörü olan bir kamera 150 TL den başlamaktadır. Bunun beraberinde aşırı daha özellikli olan gizli kameralarda bulunmaktadır. Wifi özellikli gece görüşlü yahut gps ayrıcalığı olan kameralar çok fazla daha pahalıdır.
Wifi niteliği olup da fiyatını 150 tl gibi gülünç bir rakam yazan satıcılara muhakkak saygınlık etmemelisiniz.

kelime sayısı: 236

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s