Gizli Kamera

Gizli Kamera Nasıl Seçilir

saklı kamera çeşitleri o kadar çoktur ki hangisinin sizin ihtiyacınızı karşılayacağını tespit etmek çoğu süre zorlanılan bir konudur. ihtiyacınızı tam şekilde karşılayan gizli kamerayı seçmek için öncelikle hangi amaçla ve hangi ortamda kullanacağınıza karar vermelisiniz.
dadınızı kontrol amacıyla bir kamera arıyorsanız gece görüşü olmasına gerek yoktur. ya da gps niteliği olmasına ihtiyaç yoktur. ama sesli video çekimine ihtiyacınız olacaktır. Bu gibi bir durumda kullanılmak üzere biz sizlere duvar saati saklı kamera modelini önerebiliriz. Anlaşılması imkanı olmayan olan bu kamera ile hem ses kaydı yapabilir hem de hd kalitesinde sesli video kaydı yapabilirsiniz.
Bunun beraberinde eğer büronuzukontrol amacıyla bir kamera arıyorsanız çeşit daha da artmaktadır. Ucuzdan pahalıya doğru nitelikleri sıralarsak en basitinden sadece video kaydı yapan gece görüşlü bir kamera alabilirsiniz. Bunun beraberinde ıpözelliği olan gece görüşlü sesli ve hd video kaydı yapabilen bir gizli kamera da tercih edebilirsiniz.
Bu gibi durumlarda yüzde yüz saklı kamera için ayırdığınız bütçe devreye girmektedir. çocuğunuzu takip ve kontrol için kullanabileceğiniz bir saklı kamera arıyorsanız gps özelliği olan telefonunla aradığınızda size konum atabilen ve ya ıpözelliği ile anlık çocuğunuzun olduğu ortamı görebileceğiniz cihazlar bulunmaktadır.
Bu saydığımız özellikler tamamen sizin ihtiyacınıza göre seçinizi yapmanızı gerektirmektedir. Tabi ki bütçenizde seçiminizi etkileyecektir.
sadece gece görüşlü sesli video kaydı oluşturan bir gizli kamera ile wifi, gps ve gece görüşü aynı anda olan bir saklı kamera tıpkı fiyatlarla satılmamaktadır.
Her zamanki bunun gibi kısa notumuzu eklemeden geçmeyelim ihtiyacınız olan hangi kamerayı alırsanız alın her zaman faturalı ve yasal dışalım yoluyla ülkemize getirilmiş gizli kamera modellerini tercih edin. Aldığınız gizli kamera modelinin garantisi olması için belirttiğimiz şekilde olması daima gerekmektedir.
kelime sayısı: 257

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s